Home USU  ››   ››  Програма за магазина  ››  Инструкции за програмата за магазина  ›› 


Анализ на броя на клиентите по държави


Клиенти по държави

Ако генерирате отчет "Клиенти по държави" , ще видите на картата кои държави имат повече клиенти.

Анализ на броя на клиентите по държави
  1. В горния ляв ъгъл на отчета има „ легенда “, която показва минималния и максималния брой клиенти. И също така показва цвета, който съответства на всеки брой клиенти. Именно в този цвят страната е боядисана на картата. Колкото по-зелен е цветът, толкова по-добре, защото има повече клиенти от такава страна. Ако няма клиент от която и да е държава, той остава бял.

  2. До името на държавата се изписва число - това е броят на клиентите, които са били добавени към програмата през периода , за който се генерира отчета .

Географските отчети , които са изградени върху карта, имат голямо предимство пред простите таблични отчети. На картата можете да анализирате страна с лоши количествени показатели по нейната площ, по съседни държави, по разстояние от вашата страна и по други фактори, които могат да повлияят на вашия бизнес.

Вижте по-долу за други полезни теми:


Вашето мнение е важно за нас!
Тази статия беше ли полезна?




Универсална счетоводна система
2010 - 2026