Operativsystem: Windows, Android, macOS
Gruppe av programmer: Bedriftsautomasjon
Organisering av matforsyninger
- Opphavsrett beskytter de unike metodene for forretningsautomatisering som brukes i programmene våre.

opphavsrett - Vi er en verifisert programvareutgiver. Dette vises i operativsystemet når du kjører våre programmer og demo-versjoner.

Verifisert utgiver - Vi jobber med organisasjoner over hele verden fra små bedrifter til store. Vårt firma er inkludert i det internasjonale selskapsregisteret og har et elektronisk tillitsmerke.

Tegn på tillit
Rask overgang.
Hva vil du gjøre nå?
Hvis du ønsker å bli kjent med programmet, er den raskeste måten å først se hele videoen, og deretter laste ned gratis demoversjonen og jobbe med den selv. Om nødvendig, be om en presentasjon fra teknisk støtte eller les instruksjonene.
WhatsApp
I arbeidstiden svarer vi vanligvis innen 1 minutt
Hvordan kjøpe programmet?
Se et skjermbilde av programmet
Se en video om programmet
Last ned demoversjon
Sammenlign konfigurasjoner av programmet
Beregn kostnadene for programvare
Beregn kostnadene for skyen hvis du trenger en skyserver
Hvem er utvikleren?
Skjermbilde av programmet
Et skjermbilde er et bilde av programvaren som kjører. Fra det kan du umiddelbart forstå hvordan et CRM-system ser ut. Vi har implementert et vindusgrensesnitt med støtte for UX/UI-design. Dette betyr at brukergrensesnittet er basert på mange års brukererfaring. Hver handling er plassert nøyaktig der det er mest praktisk å utføre den. Takket være en slik kompetent tilnærming vil arbeidsproduktiviteten din være maksimal. Klikk på det lille bildet for å åpne skjermbildet i full størrelse.
Hvis du kjøper et USU CRM-system med en konfigurasjon på minst "Standard", vil du ha et utvalg av design fra mer enn femti maler. Hver bruker av programvaren vil ha muligheten til å velge utformingen av programmet for å passe deres smak. Hver dag med jobb skal bringe glede!
Organiseringen av matforsyninger er en av de vanskeligste typene aktiviteter. Tross alt snakker vi om matforsyningen. For å organisere tilbudet av serveringssteder med matvarer, er det nødvendig å kontrollere forsyningene fra start til slutt. Personalet på matforsyningsavdelingen kan bli hjulpet av USU Software-systemet. Dette programmet blir en uerstattelig assistent for de ansatte i bedriften som er involvert i organisasjonen for matforsyninger. Ansatte ved logistikkavdelingen kan nøyaktig bestemme hvilket volum produkter og i hvilken tidsramme som må kjøpes. I USU Software kan du opprette en bred base av matleverandører.
Hvem er utvikleren?
2026-01-12
Video av organisering av matforsyninger
Denne videoen er på engelsk. Men du kan prøve å slå på undertekster på morsmålet ditt.
Organiseringen av offentlige serveringsvirksomheter krever også bruk av automatiserte regnskapssystemer. I dag er konkurransen mellom offentlige cateringvirksomheter stor. Nesten ved hvert trinn kan du snuble over kafeer, restauranter, barer, etc. På disse bedriftene er det viktigste kriteriet for deres konkurranseevne mat av høy kvalitet. Mange besøkende til offentlig catering organisasjonen mistenker ikke hvor mange operasjoner som utføres for å gi bedriften fersk matforsyning. Moderne kafeer og restauranter jobber tett med en organisasjon som produserer halvfabrikata, eiere av drivhus, kjøttforedlingsanlegg osv. Foodservice-innkjøpspersonale undersøker dagligvaremarkedet til de beste leverandørene. Arbeider i USU-programvaresystemet, og ansatte i innkjøpsavdelingen kan forhandle eksternt med leverandører. Organiseringen av kompetent prognoser ved hjelp av USU Software sørger for effektiv drift av forsyningsavdelingen. Arbeidere er i stand til å spore maten til matvarene. Selv i vår tid kan det være vanskelig å få tak i noen typer produkter. Hvis leverandøren er lokalisert langt utenfor byen, kan du bruke tjenestene til å lagre produkter i midlertidige lagre. Du kan også holde kontakten med lager gjennom systemet vårt. Ved å organisere matforsyning til offentlige cateringvirksomheter som bruker USU-programvaren, vil du for alltid glemme forsinkede leveranser og forverring av kvaliteten på produktene under transporten. Hvis firmaet ditt har egne lager for lagring av matvarer. USU-programvaren fungerer bra for lagerstyring. Mottaksarbeidere kan forberede området på forhånd for et nytt parti matvarer takket være planleggingsfunksjonen til USU Software. Når du arbeider med offentlig servering, må du møte kontrollen av de ansatte på den sanitære og epidemiologiske stasjonen. Ved hjelp av USU-programvaren er det mulig å optimalisere arbeidet i alle ledd i forsyningene for å opprettholde ferskheten og kvaliteten på produktene. Ved å gi besøkende mat av høy kvalitet, vil du kunne forbedre selskapets image i øynene til representanter for ulike myndigheter. Matforsyninger ved hjelp av USU-programvaren utføres på høyt nivå. Leverandørdata, prislister, rapporter om vellykkede transaksjoner som er permanent tilgjengelige i systemet. Derfor er det ikke vanskelig for anskaffelsespersonalet å organisere markedsanalysen. Du kan kjøpe tilleggsprogrammer til USU-programmet, slik at cateringvirksomhetens konkurranseevne øker mange ganger på kort tid.
Last ned demoversjon
Når du starter programmet, kan du velge språk.

Du kan laste ned demoversjonen gratis. Og jobbe i programmet i to uker. Noe informasjon er allerede inkludert der for klarhets skyld.
Hvem er oversetteren?
Khoilo Roman
Sjefprogrammerer som deltok i oversettelsen av denne programvaren til forskjellige språk.
Bedriftens matforsyning gjennomføres gjennom forhandlinger og inngåelse av avtale. Plattformen for regnskap i offentlige institusjoner har en bred funksjonalitet for å jobbe med dokumentasjon. Et filter i søkemotoren gjør det mulig å finne informasjon om innkommende produkter i løpet av sekunder. Hurtigtastfunksjonen gjør det mulig å skrive ofte brukte ord automatisk på et minimum. Det er mulig å importere data om organisasjonen til innkjøpsavdelingen og prislister over leverandører i løpet av få minutter fra andre programmer. Eksporten av dokumenter om organisering av matforsyninger går jevnt. Kontrakter, fakturaer, fakturaer og andre dokumenter kan lagres i det elektroniske arkivet til USU Software program for food supplies organisation. I systemet kan du lage maler for dokumenter om organisering av arbeidet i bedriften for rask fylling. Systemdataene for å organisere matforsyningen sikkerhetskopieres med jevne mellomrom. Data som er slettet som et resultat av en sammenbrudd i datamaskinen, kan gjenopprettes i sin helhet. Foodservice-kontrollplattform integreres med CCTV-kameraer. Tilfeller av tyveri av matlager er ekskludert når du bruker plattformen vår. Adgangskontrollsystemet på lager og inngangen til serveringsvirksomheten styrkes flere ganger.
Bestill en organisasjon av matforsyninger
For å kjøpe programmet er det bare å ringe eller skrive til oss. Våre spesialister vil bli enige med deg om riktig programvarekonfigurasjon, utarbeide en kontrakt og en faktura for betaling.
Hvordan kjøpe programmet?
Send detaljer for kontrakten
Vi inngår avtale med hver enkelt kunde. Kontrakten er din garanti for at du får akkurat det du trenger. Derfor må du først sende oss detaljene om en juridisk enhet eller enkeltperson. Dette tar vanligvis ikke mer enn 5 minutter
Foreta et forskudd
Etter å ha sendt deg skannede kopier av kontrakt og faktura for betaling, kreves det forskuddsbetaling. Vær oppmerksom på at før du installerer CRM-systemet, er det nok å betale ikke hele beløpet, men bare en del. Ulike betalingsmåter støttes. Omtrent 15 minutter
Programmet vil bli installert
Etter dette vil en bestemt installasjonsdato og -klokkeslett bli avtalt med deg. Dette skjer vanligvis samme eller neste dag etter at papirarbeidet er fullført. Umiddelbart etter installasjon av CRM-systemet kan du be om opplæring for din medarbeider. Hvis programmet er kjøpt for 1 bruker, tar det ikke mer enn 1 time
Nyt resultatet
Nyt resultatet i det uendelige :) Det som er spesielt gledelig er ikke bare kvaliteten som programvaren er utviklet med for å automatisere arbeidshverdagen, men også mangelen på avhengighet i form av en månedlig abonnementsavgift. Tross alt betaler du bare én gang for programmet.
Kjøp et ferdig program
Du kan også bestille tilpasset programvareutvikling
Hvis du har spesielle programvarekrav, bestill tilpasset utvikling. Da trenger du ikke å tilpasse deg programmet, men programmet vil bli tilpasset dine forretningsprosesser!
Organisering av matforsyninger
Cateringprodukter som går gjennom flere lager kan miste kvaliteten. De fleste lager bruker et RFID-system, som gjør det mulig å holde oversikt over matvarene uten unødvendig kontakt med dem. USU-programvaren integreres vellykket med dette systemet. Vår sourcing-maskinvare for bedrifter integreres også med lager- og detaljutstyr. Du kan bruke programmet til servering i kassen og i andre avdelinger i organisasjonen. Regnskap for matforsyninger til serveringsorganisasjonen holdt gjennomsiktig. I maskinvaren kan du føre administrasjonsregnskap for bedriften og samtidig håndtere tilbudet på et høyt nivå. Hver ansatt i organisasjonen har et personlig kontor. Tilgang til din personlige side kan gjøres ved hjelp av et passord og pålogging. Du kan tilpasse arbeidssiden din ved hjelp av maler i forskjellige stiler og farger. Organiseringen av catering holdt på et høyt nivå takket være programvare.

